Diagnostyka komputerowa skanerem Gutmann Polmozbyt-Legionowo

Do diagnostyki komputerowej używamy sprzęt marki Gutmann, z serii Mega Macs, dzięki któremu możliwa jest diagnostyka podzespołów elektronicznych pojazdów większości marek, zarówno tych, które są wyprodukowane w Europie, jak również i tych, które pochodzą z USA.

 

diagnostyka komputerowa skanerem gutmann polmozbyt legionowo

Pełna diagnostyka skanerem Gutmann, która znajduje się w naszej usłudze, oferuje szereg różnorodnych zadań, którym będzie poddany Państwa pojazd. Tak więc, dzięki naszej wiedzy, pełnemu profesjonalizmowi i możliwości korzystania z najlepszej jakości urządzeń, jesteśmy w stanie otrzymać pełen odczyt wszelkiego rodzaju błędów ze wszystkich sterowników samochodu, do których podłączone jest nasze urządzenie.

Poza tym, diagnostyka skanerem Gutmann, umożliwia odczyt parametrów bieżących auta, kasowanie błędów, jak również i możliwość wydrukowania przeprowadzonych czynności. Dla nas, wszelkie naprawy elektroniczne i elektromechaniczne, to żaden problem. Korzystając z naszej usługi, mają Państwo możliwość, dokładnie sprawdzić, z czym boryka się auto, jakie posiada błędy i dlaczego nie działa tak, jak działać powinno.

Published on  02.04.2013