Pompowanie opon czystym azotem Polmozbyt-Legionowo

Masz dość ciągłego pompowania opon powietrzem? Denerwujesz się, wahaniami ciśnienia w oponach zależnymi od zmian temperatury ich pracy?

Jest na to proste rozwiązanie-pompowanie opon czystym azotem. Należałoby na samym początku się zastanowić, jakie to może dawać korzyści?

Zalet jest bardzo dużo. Azot znacznie wydłuża czas stałego ciśnienia w oponie, co oczywiście wydłuża żywotność opony. Poza tym, przy pompowaniu azotem, występuje dużo mniejsza wilgotność, nie dochodzi do różnego rodzaju reakcji chemicznych z metalami z powodu braku tlenu, co z kolei zapobiega powstawaniu korozji, jak również i utleniania się felg od wewnątrz. Pompowanie opon czystym azotem, to mniejsze zużycie paliwa, ze względu na zmniejszone opory toczenia, dzięki stałemu - właściwemu ciśnieniu w oponie. Do tego też, eliminuje możliwość zapalenia się opony podczas jej wystrzału, czy też ograniczenie wahań ciśnienia pod wpływem zmian temperatury. Warto również mieć na uwadze fakt, że pompowanie opon czystym azotem, daje możliwość dłuższego używania danej opony. Nasz serwis Polmozbyt-Legionowo, w swojej ofercie standardowo i bezpłatnie pompuje wszystkie koła naszych klientów czystym azotem. Jeśli więc chcesz cieszyć się wszelkimi zaletami stosowania takiego rozwiązania, zdecyduj się na wymianę opon właśnie u nas. Na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

pompowanie opon czystym azotem polmozbyt legionowo

Published on  02.04.2013