Przeglądy pogwarancyjne Polmozbyt-Legionowo

Nasz serwis samochodowy Polmozbyt-Legionowo, wykonuje przeglądy pogwarancyjne, samochodów większości marek, zgodnie z zaleceniami producentów tych samochodów. Zajmujemy się wszelkimi czynnościami, oferując klientom okresowe serwisowanie aut przez profesjonalną, dobrze wyszkoloną kadrę mechaników.

Każdy z naszych klientów, może liczyć na rzetelność, uczciwość i wysoką jakość usług. W skład kontroli wlicza się zarówno kontrolę i regulację oświetlenia, płynów eksploatacyjnych, ich wymianę lub uzupełnienie, a także kontrolę elementów zawieszenia i układu kierowniczego oraz wszystkich podzespołów przewidzianych w zakresie danego przeglądu. Poza tym, w ramach usług, jakie dają przeglądy pogwarancyjne, świadczymy wymianę filtrów i wymaganych materiałów eksploatacyjnych, odczyt i kasowanie błędów z pamięci sterowników, kontrolę ogumienia, jak również i kontrolę układu hamulcowego.

Każde auto pogwarancyjne, które dostanie się w nasze ręce, przejdzie kompleksowe badanie, które pozwoli jego właścicielom, cieszyć się z komfortem dobrej jazdy i niezawodnością samochodu.

 

przegląd - wyciek oleju w samochodzie polmozbyt legionowo

Published on  02.04.2013