Serwis samochodowy Polmozbyt-Legionowo

przekaż opinie Polmozbyt

W naszym serwisie zawsze staramy się, aby wszystkie usługi były wykonywane z największą starannością oraz aby nasi klienci dostawali zawsze coś więcej niż u konkurencji. Dlatego przy najprostszej wymianie oleju zawsze oferujemy bezpłatne kasowanie inspekcji olejowej * , przy wymianie opon oferujemy zawsze bezpłatne pompowanie opon czystym azotem. Chcesz dowiedzieć się jakie jeszcze dodatkowe korzyści można uzyskać ? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

*nie dotyczy pojazdów, które nie są obsługiwane przez urządzenia będące na wyposażeniu naszego serwisu.

Biuro Obsługi Klienta Serwisu Samochodowego

W naszej firmie świadczony jest serwis samochodowy, w którym jakość i dobro naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Zakres wykonywanych usług ma istotne znaczenie. Nieustannie dbamy o dobrą opinię o firmie i dalszą współpracę z każdym klientem zarówno flotowym jak i detalicznym.

Nasz serwis samochodowy, w pełni świadczy różnorodne usługi, na najwyższym poziomie. Wykonujemy naprawy:
• mechaniczne,
• elektryczne
• przeglądy pogwarancyjne zgodnie z zaleceniami producentów,
• naprawę i serwis klimatyzacji,
• montaż opon, wyważenie kół oraz podstawowe naprawy wulkanizacyjne,
• diagnostykę elektryczną,
• oraz wiele innych usług pozwalających na kompleksowe wykonanie wszelkich zleceń w pojazdach wszystkich marek.

Nasz personel to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają liczne szkolenia. Nieustannie podnosimy kompetencje naszych pracowników aby na bieżąco sprostać wymaganiom współczesnej technologii branży motoryzacyjnej.

Robimy wszystko, by klient czuł się ważny, by uczestniczył w rozwoju naszej firmy i by mógł uzyskać odpowiedź, na każde nurtujące go pytanie. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat naszej pracy, czekamy na sugestie w tym formularzu.

Posiadamy wszelkie niezbędne i profesjonalne urządzenia, takich firm, jak Hoffman - jeśli chodzi o podnośniki, Gutmann - w przypadku skanerów diagnostycznych, czy Werter - produkujących urządzenia do montażu i wyważania opon. Możemy również pochwalić się wysokiej klasy sprzętem do geometrii kół marki Hunter, urządzenia do klimatyzacji Hella Behr i SUN, jak również i generator azotu, pozwalający aby wszystkie montowane u nas opony były pompowane bezpłatnie czystym azotem Pełna oferta, skierowana jest dla każdego właściciela samochodu.

Published on  27.11.2016